Chociaż twój ślub ma być najlepszym dniem w twoim życiu, czas poprzedzający to wydarzenie może być najbardziej stresujący. Od stroju do miejsca spotkania, te wskazówki pozwolą zaplanować i uprzyjemnić zaplanowanie wyjątkowego dnia.

ORGANIZATOR ŚLUBNY Niezależnie od tego, czy masz organizator ślubu, czy nie, zestawienie wszystkich list, paragonów i dokumentów w jednym miejscu pomoże Ci śledzić postępy w planowaniu. Jest tak wiele opcji dla wszystkich twoich potrzeb. Sprawdź ten planner od Erin Condren. Jest całkowicie konfigurowalny i idealny do organizacji wszystkich aspektów twojego ślubu!

LISTY Innym sposobem na śledzenie swojego ślubu jest tworzenie list! Są niezbędne do zorganizowania wszystkich aspektów twojego ślubu, szczególnie twoich gości. Skreślanie pozycji z list sprawi, że poczujesz się mniej przytłoczony i lepiej przygotowany na wielki dzień! Ten internetowy menedżer list jest idealny do zabrania ze sobą w podróż!

TERMINY Aby mieć pewność, że będziesz w stanie poświęcić wystarczająco dużo czasu na każdą część ślubu, utwórz oś czasu na początku procesu planowania. Podaj wszystkie ważne daty i terminy dotyczące twojej sukni, jedzenia, miejsca i dekoracji.

ZAPLANUJ CZAS PLANOWANIA Kiedy poświęcisz co tydzień pewną ilość czasu na skupienie się na ślubie, rzadziej odkładasz rzeczy na później. Pomoże Ci to również poczuć, że cały wolny czas poświęcasz na planowanie. Te naklejki planowania są doskonałym sposobem na śledzenie postępów i ekscytację wielkim dniem! Pamiętaj o dołączeniu swojego narzeczonego, aby mieć pewność, że oboje jesteś na tej samej stronie.

ZNAJ SWÓJ BUDŻET Twój budżet powinien być jedną z pierwszych rzeczy do ustalenia. Przy tak wielu Wszyscy wiedzą, że wesela są drogie, ale wiedza o tym, ile musisz wydać, sprawi, że nie przekroczysz budżetu. Te wykresy podziału ułatwiają Ci pomoc w ustaleniu, gdzie powinieneś wydać pieniądze.