Cieszyn

Do treści | Do menu | Do wyszukiwania

piątek, styczeń 31 2020

JAK ZORGANIZOWAĆ SWOJE ŚLUBY JAK PRO

Chociaż twój ślub ma być najlepszym dniem w twoim życiu, czas poprzedzający to wydarzenie może być najbardziej stresujący. Od stroju do miejsca spotkania, te wskazówki pozwolą zaplanować i uprzyjemnić zaplanowanie wyjątkowego dnia.

ORGANIZATOR ŚLUBNY Niezależnie od tego, czy masz organizator ślubu, czy nie, zestawienie wszystkich list, paragonów i dokumentów w jednym miejscu pomoże Ci śledzić postępy w planowaniu. Jest tak wiele opcji dla wszystkich twoich potrzeb. Sprawdź ten planner od Erin Condren. Jest całkowicie konfigurowalny i idealny do organizacji wszystkich aspektów twojego ślubu!

LISTY Innym sposobem na śledzenie swojego ślubu jest tworzenie list! Są niezbędne do zorganizowania wszystkich aspektów twojego ślubu, szczególnie twoich gości. Skreślanie pozycji z list sprawi, że poczujesz się mniej przytłoczony i lepiej przygotowany na wielki dzień! Ten internetowy menedżer list jest idealny do zabrania ze sobą w podróż!

TERMINY Aby mieć pewność, że będziesz w stanie poświęcić wystarczająco dużo czasu na każdą część ślubu, utwórz oś czasu na początku procesu planowania. Podaj wszystkie ważne daty i terminy dotyczące twojej sukni, jedzenia, miejsca i dekoracji.

ZAPLANUJ CZAS PLANOWANIA Kiedy poświęcisz co tydzień pewną ilość czasu na skupienie się na ślubie, rzadziej odkładasz rzeczy na później. Pomoże Ci to również poczuć, że cały wolny czas poświęcasz na planowanie. Te naklejki planowania są doskonałym sposobem na śledzenie postępów i ekscytację wielkim dniem! Pamiętaj o dołączeniu swojego narzeczonego, aby mieć pewność, że oboje jesteś na tej samej stronie.

ZNAJ SWÓJ BUDŻET Twój budżet powinien być jedną z pierwszych rzeczy do ustalenia. Przy tak wielu Wszyscy wiedzą, że wesela są drogie, ale wiedza o tym, ile musisz wydać, sprawi, że nie przekroczysz budżetu. Te wykresy podziału ułatwiają Ci pomoc w ustaleniu, gdzie powinieneś wydać pieniądze.

Jak zorganizować swoje życie, aby znaleźć więcej czasu

Czy to brzmi znajomo? Wydaje się, że wszyscy narzekają obecnie na bycie zajętym. Nie jest to niespodzianką, biorąc pod uwagę bogactwo informacji, działań i możliwości, które mamy na wyciągnięcie ręki w porównaniu z zaledwie kilkadziesiąt lat temu, ale oznacza to również, że jednym z naszych najcenniejszych zasobów - czasem - jest coraz trudniej kontrolować.

To powiedziawszy, są ludzie, którzy osiągają niesamowite rzeczy każdego dnia w ciągu tych samych 24 godzin, które wszyscy mamy dostępne. Co więc wiedzą, że większość ludzi tego nie robi?

Co jest dla Ciebie naprawdę ważne? Otaczają nas rozproszenia, które skradną nam czas, jeśli nie będziemy ostrożni. Wszyscy są zajęci przez 24 godziny na dobę, ale ważne jest, aby pamiętać, że wszyscy jesteśmy zajęci robieniem różnych rzeczy.

Pytanie brzmi, czy jesteś zajęty robieniem rzeczy, które są dla Ciebie naprawdę ważne, czy też twoje dni są wypełnione niekończącymi się wampirami czasu. Aby uzyskać więcej informacji, zobacz Jak poprawić swoje życie, odkrywając swoje powody, które szczegółowo opisują skupianie się na tym, co naprawdę dla Ciebie ważne.

Jak zorganizować swoje życie, aby zmaksymalizować produktywność Oto proste ćwiczenie, które pozwala sprawdzić, gdzie spędza się Twój dzień w przeciętnym dniu, i pomaga ustalić priorytety ważnych rzeczy:

Wyjmij kawałek papieru i podziel go na 3 części W pierwszej części napisz „Sen - 8 godzin” lub jakikolwiek inny numer dla Ciebie W drugim napisz „Praca - 8 godzin” Teraz w ostatnim polu zapisz następujące rzeczy i ich czas Rzeczy, które musisz zrobić (prysznic, dojazdy, jedzenie itp.) Rzeczy, które chcesz robić (zajęcia, czas z rodziną itp.) Inne rzeczy, które obecnie robisz (telewizja, Facebook itp.) Coś innego, co zabiera ci czas każdego dnia i nie zostało jeszcze zrobione Teraz po prostu zadajesz sobie pytanie, czy jesteś zadowolony z tego, dokąd zmierza Twój czas w ciągu tych dodatkowych 8 godzin. Jeśli chcesz mieć więcej czasu na hobby lub z rodziną, ale odkrywasz, że spędzasz kilka godzin przed telewizorem każdej nocy, możesz to zmienić.